Dysk zacierający do SWEPAC TR600P/TR600E
590,40  (480,00  netto)
  • Przeznaczony do zacieraczek marki Swepac, modele TR600P oraz TR600E
  • Średnica dysku  600mm
  • Grubość blachy  3mm
  • Typ mocowania: na 4 łopatki
  • Najwyższa jakość
  • Bezpieczne płatności
  • Satysfakcja gwarantowana
Produkt dostępny na zamówienie
Wysyłka z magazynu dostawcy w ciągu 3-8 dni roboczych
To jest najniższa cena
Logo SWEPAC
SKU: 701120 Kategorie: , , Marka:
Dysk zacierający Ø 610 mm do zacieraczek SWEPAC TR600P/TR600E
Specyfikacja techniczna:
  • Średnica: 610 mm
  • Grubość blachy: 3 mm