Ręczny system do niwelacji PROBST LEVELFIX LF170/310
8362,77  (6799,00  netto)
  • Szerokość robocza: 1700-3100 mm
  • Podwójna jednostka rolkowa
  • Regulacja wysokości: -40 do +170 mm
  • Idealnie sprawdza się w pracach brukarskich
  • Najwyższa jakość
  • Bezpieczne płatności
  • Satysfakcja gwarantowana
Produkt dostępny na zamówienie
Zapytaj o dostępność
To jest najniższa cena
EAN: 4054979495080 SKU: 51000086 Kategorie: , , , Marka:
Regulowana szerokość robocza i płynna regulacja wysokości
Wielofunkcyjność w pracy brukarskiej i ogrodowej
  • niwelacji podsypki pod kostkę brukową
  • przygotowania podłoża pod płyty tarasowe
  • wyrównywania piasku, żwiru i kruszyw
  • prac ogrodowych (trawniki, rabaty, ścieżki)
  • dużych powierzchni brukarskich i inwestycyjnych
Trwałość i niezawodność narzędzia Probst
Rekomendujemy markę PROBST
Waga 42 kg
Szerokość Robocza (mm)
od 1700 mm do 3100 mm